| Necunoscutu92 a întrebat:

Am un telefon pe care l-am scăpat pe jos pe display si după ce l-am ridicat display-ul afișa apoi dintr-o data s-a stins si se aude când glasez in sus dar displayul e negru si nu are semne ca ar fi spart, ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| MadalinG99 a răspuns:

Este display-ul afectat cu siguranta, du-te cu el la un GSP, nu umbla tu ca nu sa-i faci mai mult rau si vezi ce iti vor spune, multa bafta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul e încă bun dar diplay-ul nu schimbă-l la service!

| PappZsoltAndras a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie la Samsung (am avut niste chei in buzunar si de la presiune mi s-a spart), ti s-a spart displayul interior nu sticla de pe telefon de aceea nu poti simte, mie nu mi-a mai mers touch si dupa un a devenit mov dupa care s-a stins de tot. Du-l la un service GSM sau la un alt service specializat si verificat. Sper ca te-am ajutat cu ceva.

| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut. Daca ai un telefon Samsung de obicei are display SuperAmoled. La aceste displayuri nu se mai vede daca se sparge ecranul in interior.