| Andrey_Andrei_1995_qiBJ a întrebat:

Salut all, am si eu o intrebare. Cunoasteti minecraft, nu? E, eu am un server de minecraft pocket edition si l-am facut cu pocketmine-mp (aici sa raspunda doar cei care stiu ce e ala mcpe/pocketmine) si as vrea sa imi pun pe server o mapa deja facuta dar nu merge, nu se loadeaza. Are cineva idee cu as putea pune mapa mea deja facuta pe server?

Răspuns Câştigător
| yocris14 a răspuns:

Uite un tutorial, dar scuza-ma este in limba engleza dar sper sa te descurci.

https://www.youtube.com/watch?v=DCaCzB4nxeE
Salut si o zi buna :)