| loveM a întrebat:

am abonament la telekom si de o ora incoace am "numai apeluri de urgenta" pe ecran, nu prind semnal aproape deloc, prind cateva secunde dupa imi apar iar apelurile de urgenta. crezui ca e de vina telefonul si bagai cartela in alt telefon dar degeaba tot asa imi apare.
Ce pot face? e de vina cartela, nu? sau e suprasolicitata reteaua acum cu sarbatorile?
Va rog sa-mi raspundeti urgent. va multumesc!

1 răspuns:
| Caro34 a răspuns:

Dragul meu, nu stii tu cum este de Sarbatori? Ai rabdare fiindca sigur e nebunia de Sarbatori, apoi totul va reintra pe fagasul normal! Sarbatori fericite!