| anonimuss123 a întrebat:

De vreo saptamana m-am mutat in reteaua "Telekom" de pe "Orange". Totul a fost ok pana ieri dupa-amiaza cand am sesizat ca nu mai am semnal deloc... am repornit telefonul de vreo 5 ori pana acum. si tot nu am semna. Sa fie cartela de vina? Adevarul este ca nu am mutat cartela pe alt dispozitiv ca sa vad daca e demagnetizata sau nu. Ce ziceti? Sa fie demagnetizata cartela?☺ Cat m-ar costa? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

La Orange mie mi-a facut asta gratuit.Mi-a copiat si contactele.Asa ar trebui sa faca si La Telekom.