| AdrianIulian159 a întrebat:

Salut am Acer Liquid Z4 si de LA un timp imi merge telefonul foarte greu am doar 4 jocuri mai mici si aplicatiile lui din telefon atat si merge greu nu stiu ce sai mai mai FAC ma puteti ajuta cu niste informatii cum pot sal FAC sa mearga bine adica sa fie optimizat si in plus iam DAT si resetare si tot merge greu.

Day funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Asa sunt device-urile pe android, in primele cateva luni merge ireprosabil dupa care sistemul de operare incepe sa-si piarda din fluiditate.
Uite un mic tutorial, dar ai nevoie de root : https://www.youtube.com/watch?v=vySbxzfCiTc&list=UU70ZVoa5VqukRti8djz2roQ