| BAysta a întrebat:

Unde bag un card de memorie de 4 GB in telefonul Acer Liquid Z2.nu stiu unde sa il bag daca puteti aratati imagini si cum sa il bag Funda ~!~~~~~~~~~~~! Pentru un raspuns care ma poate ajuta! In ce pozitie sa il bag! Funda

Răspuns Câştigător
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Dupa ce deschizi capacul din spate o sa vezi 2 orificii, unul de la sim si altul pentru card.

O sa vezi si semnul cardului cum sa intre.

Incearca si o sa reusesti.

O zi buna.

| BAysta explică (pentru Kilobyte):

Multumesc dar pe ce parte a cardului bag? asta nu stiu! Ma poti ajuta?

| Kilobyte a răspuns (pentru BAysta):

Imediat iti dau poza

| Kilobyte a răspuns (pentru BAysta):

Salutare,

Uite aici : http://s30.postimg.org/4kabqdvf5/image.jpg

O zi buna.

6 răspunsuri:
| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Aici ai si manualul in limba romana : http://www.orange.ro/......200408.pdf

O zi placuta.

| BAysta explică (pentru Kilobyte):

Multumesc mult

| Kilobyte a răspuns (pentru BAysta):

Cu placere.