| Cristinelllllllllll a întrebat:

Am un Acer liquid z3, si mergea greu. I-am dat resetare din fabrica si acum merge bine. Deci, intru pe magazin play si dau la jocuri gratuite, si imi apar decat 20 de jocuri. daca dau in jos nu merge...sunt decat 20, inainte sa ii dau reset, imi apareau multee. ce sa ii fac? cel mai bun raspuns are Funda. big grin

Răspuns Câştigător
| Cristi19 a răspuns:

Intra de pe PC si iti iei de acolo, probabil au buguri pe play. Daca te loghezi cu contul de google pe pc or sa se downloadeze direct pe telefon
https://play.google.com/store

| Cristinelllllllllll explică (pentru Cristi19):

Mi s-a facut singur. Oricum merge si cum ai zis tu. Mersi. big grin

2 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Nimic sau sterws