| apocalipso1994 a întrebat:

Salut tpu....am un telefon Acer Liquid Z4 si nu stiu cum sa dezactivezi vibratiile pentru tastatura.Mi se par foarte enervante si am incercat in toate felurile. La setari mesaje, la setari sunet, notificari.etc. Ma puteti ajuta? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| maxcalin a răspuns:

Intra la tastatura, acolo ar trebui sa fie un buton de setari, apasa-l, intra la setari generale sau vibratie si rezolva de acolo.

| apocalipso1994 explică (pentru maxcalin):

Am reusit. Mentinerea butonului de comanda vocala de la tastatura pentru 3 seunde afisaza setarile de la tastatura. Mi se pare destul de stupid sa puna acolo setarile dar asta e laughing Multumesc Frumos!

2 răspunsuri:
| maxcalin a răspuns:

Daca nu poti descarca alta tastatura din google play.