| BezeaToxica a întrebat:

Am auzit ca Samsung Galaxy Ace nu prea e bun(nu merg jocurile cele mai misto si altele)este adevarat? Daca da dati-mi si mie exemple de telefoane bune pana in 750 lei!

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Eu am multi prieteni care au telefonul asta si sunt multumiti, nu au probleme cu el.
Acum depinde de tine cum ai grija de el, sa nu-l scapi sau sa-l zgarii.
Uite aici iti poti alege ce doresti sa aiba telefonul tau http://www.emag.ro/......si-1000/c.
Apoi vezi de la ce magazin ti-l cumperi, pentru ca preturiile difera.
Te pup, pa pa!:*

1 răspuns:
| d00dlez a răspuns:

Ia-ti Samsung galaxy young are un prieten si este bun merg toate jocurile misto si nu are probleme happy