| Singe a întrebat:

Salut am comandat acest cooler si nu stiu să îl montez : http://www.pcgarage.ro/coolere/spire/sigor-iv-pwm/

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Vezi ca coolerul ala vine cu mai multe feluri de prinderi pentru diferite soket-uri. In functie de ce soket ai alegi prinderea. De obicei vin in pungulite cu denumirea soket-ului pe ele.

1 răspuns:
| Singe explică (pentru Intruder19):

A trebuit sa il desfac pe rand erau 3 parti si eu am socket 775, am aplicat pasta termoconductoare si am spus plasticul pe care scria : Remove after use, Si am reusit. Multumesc oricum!