| Andreii002 a întrebat:

Am cumparat de la Leroy Merlin Adeziv poliuretanic. Langa acel pai avea o pungulita patrata cu manusi si pe spate avea un punct de lipici ca sa stea pe acel tub. Am luat-o sa nu cada ca aveam nevoie de manusi si le-am bagat in buzunar, acolo aveam si telefonul meu, S8+ si nu avea husa pe spate. Iar pe sticla de pe spate am lipici, stie cineva cum as putea sa il indepartez?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nașpa, cred că doar dacă schimbi capacul

| armiaso a răspuns:

Cauta pe net, exista solutii de curatat lipiciul, exista pe marile magazine online.