| MoGeA a întrebat:

Am incarcat o extraoptiune de la Vodafone cu internet dar nu mi se activeaza (extraoptiunea este activata, dar nu merge netul) am Vodafone smart mini

Răspuns Câştigător
| HDR10 a răspuns:

Salut! Apeleaza la Serviciul Clienti Vodafone pentru a-ti trimite setarile pentru telefonul tau. Bafta

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Intra la setari, iar unde scrie ''rata de utilizare a datelor'', apasa pe butonul mai multe. Acum, du-te la mod retea si seleteaza WCDMA. Sub mod reta, ai nume puncte de acces, unde si acolo trebuie sa selectezi VODAFONE Live! Acum din bara de stare, activeaza datele mobile, si vei avea net! ^_^

| LTAA a răspuns:

Ai nevoie de configurarile automate pentru Internet.