| anonim_4396 a întrebat:

Salut am Nokia lumia 520 si am cartela aia sim si nu intra la spate ca-i prea mare trebuie sa-mi dea alta de la Orange? acum are o cartela sim mai mica care incape da nu am semnal si imi scrie lipsa serviciu si mi-am facut cont Microsoft dar cand dau sa ma conectez imi zice ca ar putea fi probleme de la wi-fi (si sunt sigura ca merge bine) si sa ma conectez mai tarziu va rog raspuns rapid ce sa fac FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RoBoT93 a răspuns:

Du-te la Orange cu cartela actuala si ti-o perforeaza ei, sa ti-o faca mai mica ( mini sim )

Succes big grin