| kidy00 a întrebat:

Am o intrebare din nou cu telefonul meu Samsung Star 3 S5229:

El are decat 2 teme....Eu vreau mai multe. Imi dati un site?

Fundita!

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

- Din cate stiu telefonul nu suporta alte teme, dar altii spun ca da.
Incearca asta:
http://www.samsungdownloads.net/......ition.html
-eu n-am putut-o descarca pentru ca
n-am cont pe site-urile pe care le cer.

6 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Le ai pe telefon deja. E undeva de dai si scrie teme, muzica si alte cauta ca si eu am avut. Daca nu foloseste mobile9 merge la Samsung, si telefoane cu ANDROID.
Pa, pa! Bafta!

| davidtm a răspuns:

E un telefon ieftin si nu prea se gasesc teme.

| AleXu224 a răspuns:

Uite aici un link : http://www.samsungdownloads.net/......sults.html
primele doua randuri ai jocuri da in rest teme.
Fundita?

| cosmin_6011 a răspuns:

Cauta in waptrick dar scrie direct de pe tell.

| Denniz a răspuns:

Eu folosesc mobile9.

| Mihăilă_Iasmina_1999 a răspuns:

Pai daca ai internet, iti poti descarca de pe magazin play fundaluri. Este cel mai sigur si nu costa bani.