| OwneruL a întrebat:

Salut,am o problema cu cablul usb,cand il conectez la pc sa iau niste melodii pe telefon apare windows media player in loc sa apara folderul de la telefonul meu,adica si folderul apare dar e complet gol, nu are cd card sau phone memory.De la ce poate fi? Va rog raspunsuri.

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Ai card de memorie? Verifica in setarile telefonului cu ce se conecteaza la pc, si apoi intra in My Computer, trebuie sa ai folderul acolo.

| OwneruL explică (pentru Deliiiia):

Unde anume in setari?

| Deliiiia a răspuns (pentru OwneruL):

Trebuie sa-ti apare ceva de genul,, conectivitate" sau,, usb port".