| Vdariusbubu a întrebat:

Deci am un card microSD pe care il bag in telefon. Acesta il detecteaza, arata ce are in el, muzica, poze, tot. Insa conectez telefonul prin cablu USB la calculator, nu-mi apare nimic. Trebuia sa-mi apara removable disk, 2 chiar(unul de la telefon, altul de la card), si nu apare niciunul. Se poate rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| MiculFaraon a răspuns:

Pai normal ar fi trebuit sa iti apara in telefon ca l-ai conectat la pc sau la calculator trebuie sa se deschide o fereastra cu cardul cu tot ce ai pe el. Ma gandesc poate il ai prea incarcat cardul usb sau poti incerca sa inchizi telefonul si sa il deschizi iar poate merge. pa-pa.

| Celibro a răspuns:

Depinde ce telefon ai mai bine veirfica pini la mufa aceea eu am patit ceva asemanator la un S. Ericsson de obicei se mai cocseaza sau se mai uzeaza curata aceea mufa sau daca nu schimba cablul USb si verifica acel port. Respect