| xEgoist a întrebat:

Salut, am o problema cu conectarea la Chash Of Clans... am un Iphone 5 si cand ma conectez la wifi si deschid aplicatia se incarca foarte greu, dar cand ma conectez prin date mobile(MB) merge perfect. Cred ca e din cauza router-ului straight face
Ma poate ajuta cineva?

Dau funda big grin

5 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Depinde ce router ai, poate e problema de viteza la netu-l tau.
Fa o proba cu un PC conectat prin cablu LAN la router, apoi prin WiFi, si vezi care e problema.

| xEgoist explică (pentru AnKuXor):

De pe PC merge perfect, si wifi-ul merge la fel de bine... am doar problema cu aplicatia asta

| AnKuXor a răspuns (pentru xEgoist):

Incearca la alt router la cineva,daca merge la altu la WIFI, e routerul tau, daca nu merge nici la altul e problema la aplicatia asta, sau ceva setari la WIFI la tine, poate economisire baterie cu ceva program.

| xEgoist explică (pentru AnKuXor):

La altii la wifi merge

| AnKuXor a răspuns (pentru xEgoist):

Atunci e la reteaua ta ceva probleme.Schimba canalul Wi-Fi, modalitatea de la g la n, daca stii ce inseamna.
Daca vrei vb pe skype si incercam impreuna.
ancusor_vodafone