| VladUtzel a întrebat:

Salut,
Am o problema cu telefonul.L-am bagat astazi la incarcat si mi se tot opreste din incarcat si incepe din nou.Se incarca cateva secunde, dupa se aprinde ecranul ca si cum as baga mufa.Am incercat sa-l incarc cu alt incarcator,la laptop, l-am oprit si pornit dar problema tot persista.
Multumesc

2 răspunsuri:
| PintileiGeo12 a răspuns:

Buna.Am patit exact ca tine.Eu aveam j3.Mi se incarca un pic iar apoi nu se ma incarca.La inceput asa imi facea, dar cu timpul (3sapt) ma culcam si dimineata de la 90 era 20 sau 10. Am stat cu el doua zile, iar apoi l.am dus la service.A durat 2 sapt pana mi sa reparat.Din cele spuse de ocolo, s-a latit gaura de incarcat si nu se putea conecta la telefon.
P.s-ar trebui sa il duci mai repede la reparat, deoarece se poate strica de tot.

| TheTrooper1 a răspuns:

Adio mufă. Du-l în service.
Pe viitor, ai putea să laşi telefonul la încărcat fără să stai pe el.