| gina09 a întrebat:

Buna,am un laptop Toshiba. Mi sa rupt cablul incaracator chiar mufa care se baga in laptop.am incercat sa il mai incarc dar nu se incarca decat cateva secunde, as putea face ceva?

1 răspuns:
| Mihaela2710 a răspuns:

Salutare! Of, pai asta chiar e dificil... Cred ca singurul lucru pe care il mai poti face este sa mergi la un magazin de electronice & accesorii si sa iti iei altul nou, pentru ca asta ar fi o economie de timp si de nervi. Si, in plus, nici nu cred ca e foarte scump... vreo 30- 50 de lei.