| Gruzisky92 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul Nokia X6, nu imi mai apare absolut nimic pe ecran. e negru tot. are cineva idee de ce face asa?

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Eu am un Nokia din 2007 si acum un an cam asa imi facea, eu zic sa il lasi 2 zile inchis si sa vezi, ca s-ar putea sa se aprinda, dar mai bine du-te la servicii GSM sa il repare, cred ca e de la folie ( display ) apropo, vezi daca bateria sta bine fixata la locul ei!

| anboss a răspuns:

Ori nu e pusa bateria bine ori e inchis sau nu apesi butonul de deblocare