Am primit de curand un s3, merge bine, fara probleme dar ca d vreau sa intru pe youtube la orice video calitatea este doar 360p. cum as putea rezolva?

7 răspunsuri:
| pepsyyyyaak a răspuns:

Pai vezi cand intri pe Youtube dai pe un video si sus in dreapta are 3 puncte si daca ai tel... in romana iti scrie calitate si ai variante 360p 460p sau cum iti arata si alegi tu. Sper ca am fost de ajutor!

| Bogdan0628 a răspuns:

Pai depinde de telefon, fiecare telefon are rezolutia sa. De exemplu eu am un telefon LG K4 care are doar 480p la Youtube. Telefonul meu precedent era la fel. am un prieten care are un Samsung de aceeasi marime cu telefonul meu dar are rezolutia 720p.
Totul depinde de telefon.

Stiu vum sa setez calitatea, dar cand vreau sa o setez este doar 360p

| octav005 a răspuns (pentru 9876543212345678908976543321234567890987654321234e):

Incearca sa actualizezi aplicatia. si eu am s3 si merge doar pana la 720p

L-am actualizat apoi am sters actualizarea ai tot nu merge. Daca sterg actualizarea merge HD pe versiunea veche

| Anonimul95t a răspuns:

Cand incepe video-ul sus in dreapta ai 3 punctulete da pe ele da pe caliatate si reglezi de acolo dar posibil sa fie videou-ri cu calitate mai proasta s-au telefonul sa nu suporte mai mult, sper ca te-am ajutat seara buna!

STIUUUU CUM SA SETEZ CALITATEA VIDEO LUI dar Cea mai buna calitate este 360p