| KNz9898 a întrebat:

Salut am primit o tableta de la Vodafone Smart Tab 3g cu cartela Sim dar cand vreau sa sun pe cineva, dupa 2 secunde imi apare Apel incheiat dar nici macar nu se aude tonul de apel! Stiti cumva ce as putea face P.s Am incercat sa sun la *123# nici acolo nu suna! Stiti ce as putea face?

1 răspuns:
| Vasile_Petrut_Catalin_1996 a răspuns:

Încearcă alta cartela dacă nu merge nici alta care funcționează este de vina tableta si trebuie sa o duci de a luat-o dacă e în garanție dacă nu te duci la un service și rezolvi
Funda