| Serban_Albu_1994 a întrebat:

Am un telefon Vodafone smart mini.Astazi am obesrvat ca atunci cand ma suna cineva nu imi apare niiun apel si nici nu il aud plus ca nici eu nu pot suna. daca vreau sa sun pe cineva imi zice Mobile network not available.ce ar putea fi? Astept raspuns cat de urgent!

1 răspuns:
| garofita239 a răspuns:

Ar fi foarte bine sa te duci la cineva care stie ce sa faca! Ai grija poate este virusat! Si eu am telefon la fel, dar nu am patit nimic depinde daca este vechi al meu nici un an nu are.