| Personna a întrebat:

Am Samsung galaxy s2 plus si vreau sa-mi iau nova 3. Cand il instalez si il deschid sa descarc datele jocului imi spune ca jocul nu este compatibil cu versiunea telefonului si sa cer bani inapoi. Eu am mai citit pe net si am vazut ca se poate rezolva problema. Spuneti-mi si mie mai clar si cum se poate rezolva deoarece multora cu s2 plus le merge brici (si pe s plus merge). Multumesc!

1 răspuns:
| Buzdug_Mario_1998 a răspuns:

Eu am avut s2, aceeasi problema la n.o.v.a. 3... cauta-l pe www.apkmania.com si ia o versiune mai veche, 1.0.3 sau 1.0.4 una din astea mi-a mers pe s2