| adriiiian a întrebat:

Salut am si eu nevoie putin de ajutor mi-am cumparat recent un telefon de la Vodafone l-am decodat pentru ca eu am cartela de cosmote merge totul ok dar nu reusesc sa fac internetul am incercat cu mesaje sa primesc configurarea etc dar tot nu merge stie cineva cum fac altfel? Multumesc happy

5 răspunsuri:
| ManeaAlex a răspuns:

Trebue facute setarile manualwinking

| Icar25 a răspuns:

Specifica modelul telefonului si o sa incerc sa iti trimit setarile. Cum a spus ManeaAlex trebuiesc facute manual.

| bogddan4you a răspuns:

Sall asa am avut si eu tel care nu mergeau satarile automate le-am facut eu ca stiu dar daca vrei satile fac eu idul meu anonim4you44 sau du-te la un magazin Vodafone casa til faca aceastea sunt singurele variante

| adriiiian explică:

Telefonul se numeste Vodafone Smart mini

| adriiiian explică:

Daca stiti vreunul setarile manual sa lasati si mie va rog mersi happy