| Alexica2011 a întrebat:

am si eu o mik problema cu un telefon abia cumparat din Tenerife un Samsung SGH-F480V,
acest tel nu suna cand cineva te apeleaza primesc doar mesaje cum ca am avut un apel pierdut, si tel imi arata ca am semnal chiar cateodata full, si la fel si invers cand dau sa sun pe cineva acel pe care il sun nu primeste apelul meu.
Acest tel l`am decodat aici in rom deoarece era in reteaua Vodafone si eu aveam nevoie de el in Cosmote
Stiti vre`o rezolvare
Funda!

Răspuns Câştigător
| cristiopris31 a răspuns:

Problema e ca trebuie dus la un service si trebuie resoftat. pana la 70 lei te costa