| ray177 a întrebat:

acum cateva ore m-a sunat cineva cu numar privat si a inceput sa ma ameninte sa ma injure si chestii din astea vreau sa stiu cum pot afla numarul sau de telefon, mi.am facut si conturi pe site-uri specializate in asta dar nu ma mai suna, unde pot sa ma duc sa cer un desfasurator? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| KraddyQ a răspuns:

Politie sau daca ai abonament la cererea ta i-ti va da numarul

2 răspunsuri:
| magicianul22 a răspuns:

Politie

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti ai facut degeaba tu conturi, singura sansa e la operatorul de telefonie cu un mandat de la politie/judecatorie