| cosminica212 a întrebat:

am si eu o intrebare,am sters un album de muzica de pe telefon si acum nu mai merge sa intru la muzica,imi apare se scaneaza cartela SD,si nici jocurile de pe card de memorie nu le mai am, ce pot face sa remediez problema, Funda Normal!

Răspuns Câştigător
| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Incearca sa copiezi fisierele importante in calculator si formateaza-l neaparat. Poti face format direct din telefon, sau de la calculator, dupa format ar trebui sa mearga excelent. Daca nici dupa Format nu merge asa cum trebuie, inseamna ca s-a stricat si trebuie inlocuit, din pacate. Mult noroc oricum happy

1 răspuns:
| Teo_Teo_1975 a răspuns:

Buna nu prea sunt un expert in problemele acestea dar cel mai bine e sa consulti un specialist in problemele astea happy