| adriiiian a întrebat:

am telefon cu android si am optiune la el 200 de mega am intrat frumos pe internet nu am stat mai mult de 10 minute si mia papat deja 30 happy dar am la setari-retele mobile o casuta unde scrie date activate daca o bifez zice ca genereaza mai mult trafic de date dar fara ea bifat nu merge internetul stie cineva cum fac sa nu mai se consume atata? Multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce site-uri accesezi, cat de bogat este continutul lui, si mai ales daca alegi sa vezi clipuri. (care iti vor reduce considerabil traficul.)
Incearca Opera pentru mobil, pentru ca au o rata de compresie a dateeor destul de mare, si-ti va mai reduce din costuri