| Mihai_Cristian_1977 a întrebat:

Hey am un telefon Acer liquid z3 cu android jelly bean 4.2, recent am observat ca ceva imi mananca din credit. mi-am dat seama ca aplicatile care ruleaz in fundal sunt de vina.am citit undeva ca trebuie sa ma bag in Meniu-Setari-Retele fara fir si & Retele Mobile – Retele Mobile – Date activate/Utilizare pachet de date/Pachet de date/ -DEBIFAT ca sa nu imi mai manance iar cand vreau sa ma bag pe internet sa il activez la loc.
bun intrebarea mea este unde ma bag ca sa gasesc locatia aia pe androidul asta?

1 răspuns:
| sori88 a răspuns:

La setari