| yocris14 a întrebat:

Salut am si eu o problema am un telefon ZTE F101 am net-u activat de la digi dar cand dau pe ori ce fel de streaming de la youtube sau de la ori ce alt site ce face streaming, dau pe vizionare video se incarca si pe orma imi spune, ne pare rau, eroare link va rugam sa reincercati, dau repeta tot asa, ce as putea face pentr-u a putea viziona online pe site-uri streaming de exemplu youtube, am vazut un post mai jos pe pagina 8 ca mai are cineva telefon zte f101 si ii merge, schimbari la setari nu am facut pentr-u ca nu ma pricep, l-am lasat exact cum l-am luat de la furnizori rcs&rds.

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| NickTampit a răspuns:

Poate ca nu este telefonul compatibil cu tipul acela de fisier, chiar daca este online...
Altceva poti sa vezi pe net? Ma refer daca poti viziona un alt video?