| BountyWG a întrebat:

Salut.
Am si eu o problema la conectarea telefonului prin bluetooth la masina(mk3 facelift). Se conecteaza insa merge sa dau doar apeluri pe. Media nu poate intra. Bifez sa accepte masina si continutul media dar se debifeaza imediat. Am un Huawei Mate 20 si nici de pe un P20 Lite nu merge. Ciudat este ca atunci cand am luat masina mi-am pus muzica tot prin bluetooth de pe un p20 lite, mergea atunci., acum nu. Aveti idee ce e de făcut?

1 răspuns:
| Nike008 a răspuns:

Incearca sa dai un restart la telefon si eventual sa reconectezi bluetoothul, si eu mai patesc asta din cand in cand la masina, este alt model dar sper sa-ti mearga