| Vendettatpu a întrebat:

am si eu o problema la un Samsung galaxy s2. I-am schimbat CSC-ul pe unul de Spania care cica are versiunea 4.1.2.dar mie nu imi apare sa fac update la 4.1.2.Este o modalitate sa trec la 4.1.2 fara sa root-ez telefonul?

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Ciudat. Eu i-am facut update-ul si a mers fara probleme. Telefonul tau e liber de retea sau l-ai luat la abonament?

Eu am folosit tutorial-ul acesta: http://bit.cur.lv/android412

| Vendettatpu explică (pentru Ionait):

Telefonul este liber de retea..luat de la eMAG( nu de fryday, am inteles ca majoriatea luate atunci da de banuit.)

1 răspuns: