| dbourosh a întrebat:

Salut, spuneti-mi va rog cum sa fac update la versiunea mea android fara sa fac root sau ceva asemanator.Incerc de luni de zile sa gasesc alta modalitate si m-am gindit sa va intreb pe voi.Telefonul meu este Samsung Galaxy Ace s5830i, si am versiunea la android 2.3.6 si vreau una mai buna si mai eficienta, va rog mult. FUNDA!

1 răspuns:
| eandopuncttk a răspuns:

Pai... 2.3.6 pe ace stiu ca ar fi cam ultima. dar daca iti downloadezo kies-ul pe pc mai poti face unele upgrade-uri de firmware si e foarte simplu