| Alexandru_Burlacu_1999 a întrebat:

Am si eu o problema.Mi-am cumparat un telefon acum 2 zile (Smart Prime 7, Vodafone) si totul era in regula pana aseara.De aseara nu mi merg datele mobile,le activez si deageaba. Specific, pana aseara imi mergeau.Limita nu este pusa,net am pe cartela, i-am dat un restart si degeaba. SOLUTII?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sună la rețeua la care ești și spune-le că nu-ți merg datele mobile. E posibil să fie de la ei sau pur și simplu nu ai credit.

| albonifiras06 a răspuns:

Ai incercat sa suni la suport clienti? Exista mai multe metode ca sa-ti activezi datele mobile la fiecare operator. Spre exemplu, la Digi Mobil, trebuie sa-ti faci un APN.