| Flory_Floricica_1994 a întrebat:

Am si eu o problema sa zic asa.mi-am instalat unele aplicatii pe smartphone si nu le gasesc pt a le deschide.le gasesc doar unde pot sa le dezinstalez.ma ajuta cineva? happy

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Depinde de modelul telefonului, ce meniu are: in general, exista o iconita pe ecran care atinsa afiseaza iconitele tuturor aplicatiilor instalate si atingand oricare din iconite se deschide aplicatia respectiva, iar cand tinem apasat mai mult degetul pe o iconita, apare sus un meniu, de obicei in stanga sus - mutare pe desktop - creaza scurtatura aplicatiei daca se trage iconita pe acea directie, iar in dreapta apare de obicei dezinstalarea care se executa daca tragem cu degetul iconita spre dezinstalare.

| Flory_Floricica_1994 explică:

Am un alview viper i..de obicei cand instalam o aplicatie noua imi aparea pe ecran fara sa intru in meniu

| Flory_Floricica_1994 explică:

Imi apare asa cum zici.dar nu gasesc aplicatia