| angelofdeath20 a întrebat:

Buna,am si eu o problema enervanta tare, deci imi bat capu de de 2 ore si nu imi dau seama, mi-am cumparat un s2 plus si nu reusesc sa transfer niste aplicatii de pe pc pe smartphone nu apare pur si simplu nimic,conectez cablu de date nimic nu apare,doar incarca bateria atata tot, am incercat kies de la s2 dar nu reusesc nici cu el ce naiba o avea? unde trebuie sa umblu la s2 plus sa activez stocarea in masa, nici asta nu gasesc... funda cine ma ajuta sa rezolv problema

3 răspunsuri:
| 4Tuning a răspuns:

Cand conectezi telefonul la pc vezi ca in telefon in statusul bar iti apare un semn cu semnul cablu de date deschide status bar-ul si dai un touch pe el si dai conectare cablu de date la pc sau cum o scrie acolo.

| angelofdeath20 explică (pentru 4Tuning):

Da nu imi apare asta nu apare nimic pur si simplu, cablu de date e de la un s2 9100 si eu il flosesc la s2 plus are vreo problema asta?

| 4Tuning a răspuns (pentru angelofdeath20):

Nu cred si eu foloseau un cablu de Nokia la un galaxy y.