| HALVyyy a întrebat:

Salut am si eu un Huawei ascend g510 si am o problema cu muzica: Cand vreau sa ascult muzica cand ma joc un joc, muzica se opreste dar jocul merge in continuare m-am jucat cu setarile la volum dar degeaba. cum pot sa fac sa ascult muzica dar sa ma si joc?

Răspuns Câştigător
| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

Salut problema descrisa de tine nu cred ca are deaface cu volumul sau ceva din setari dupa parerea mea eu cred ca ti s-a stricat ceva din interiorul telefonului incearca sa-l duci la reparat. Funda?