| Octavian_Tiberiu_1992 a întrebat:

Am si eu un s6 si am o mare problema sa zic asa pentru ca nici nu am mai auzit si nici nu am pățit vreodata asa ceva.....am vorbit la telefon cu un prieten iar dupa ce s ă terminat convorbirea pur si simplu mi s ă închis telefon iar acum nu mai porneste deloc, faza e că dacă cineva încearcă să mă sune la el se aude ca si cum telefonul suna dar la mine nu se aude absolut nimic ramane ecranul negru ca si cum telefonul e inchis.....stie cineva ce ar putea avea, O mica idee sau ceva?
Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| RobyUhtred a răspuns:

Salut,am patit si eu asta. Lasa-l o noapte asa sa se descarce, a doua zi il bagi la incarcat, il lasi sa se incarce si ar trebui sa mearga.

5 răspunsuri:
| Goddess23 a răspuns:

L-ai scapat jos sau l-ai tinut in umezeala? Daca da atunci asta ar fi o cauza, telefoanele sunt sensibile la socuri de orice fel. Probabil ai si citit in carticica telefonului ca nu se utilizeaza in medii umede, la temperaturi scazute sau ridicate, sa nu cada etc

| Simpatic a răspuns:

Pare o problema de soft, aplica masura spusa de roby apoi daca reusesti sa-l pornesti treci la resetari de fabrica. Daca face figuri in continuare mergi la service sau garantie si cerele remediere problemei. O resoftare originala nu costa mai mult de 50-70 de lei!

| Aly112233 a răspuns:

Tine apasat pe butonul de power pana acesta se va restarta

| Octavian_Tiberiu_1992 explică (pentru Goddess23):

Nu nu .....nu l am tinut in umezeala plus de asta am si o husa de silicon care tind sa cred ca protejeaza iar de scapat nici nu se pune problema

| Octavian_Tiberiu_1992 explică (pentru RobyUhtred):

Am sa incerc sa fac si lucru asta si sa vedem ce va fi, sper sa mearga asa pe calea usoara ....multumesc frumos