| Darkyy a întrebat:

Salut, am si eu un telefon Huawei ideos X1 U8180 si, nu imi merg jocurile cum trebuie, adica ori merg greu ori se inchide telefonul cand le instalez.Va rog frumos sa-mi raspundeti ce trebuie sa fac ca sa mearga jocurile bine sad.

2 răspunsuri:
| Nan11 a răspuns:

Ba ori ai prea multe jocuri ori alea la care face figuri au o marime (mega) mai mare decat duce procesoru ori softu e bulit si asta te costa de la 35 la 100 lei

| Darkyy explică:

Jocuri n`am chiar nici1 si cand l-am luat mergea perfect... cred ca softu e de vina... Funda!