| Alex5620 a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung GT C-3310 si nu pot sa bag video pe el.Scrie fisier insuportabil.De ce?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca video in pc. Apoi converteste-l cu un program de convertire in 3gp sau mp4.Altfel nu merge.Fisier insuportabil.Hm.Ce dragut.

neluL
| neluL a răspuns:

Pentru ca e alt format fata de cel care e suportat de telefonul tau. Cauta videoclipuri in format MP4 si 3 GP pentru telefonul tau.Alte formate nu suporta.
Bafta!

| horia2012 a răspuns:

Telefonul tau suporta rezolutii video de 176x144 codec h.263 15 fps.
Du-te aici se descarca format factory:
http://www.softpedia.com/progDownload/FormatFactory-Download-98788.html
(te duci pe"Softpedia Secure Download (RO)" si astepti. Dupa ce se descarca,
il instalezi.
E un convertor video. E gratis si e bun.
Sper sa te descurci cu el.
Incearca sa faci fisiere mp4. codec H.263, la rezolutie 176x144