| SmArTy90 a întrebat:

Am si eu un Wiko pulp 4G si i-am bagat alt soft prin calculator deoarece cand il aprindeam scria wiko si nu trecea mai departe,a mers, totul bine. Acum nu se mai aprinde deloc. Ce as putea sa'i fac? Fara sa ma duc la service. Multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la site-ul oficial wiko si cauta soft-ul original de la telefonul tau si instaleaza-l pe ala

| SmArTy90 explică (pentru anonim_4396):

Asa am facut. Dar acum nu se mai aprinde. Calculatoru vede telefonul cand bag cablu de date dar numai ca nu se aprinde

| alexalex234 a răspuns (pentru SmArTy90):

Du-te la un gsm si vezi daca se poate face.Si ar putea fi ars si display-ul pentru ca daca ar fi fost sa nu se aprinda pc-ul nu l-ar fi recunoscut.

| SmArTy90 explică (pentru alexalex234):

Asta stiu si eu cu gsm dar eu nu vreau sa dau bani ca sa-l fac. poate reusesc tot asa sa-l fac singur