| strategicul007 a întrebat:

Salut am tableta prestigio multipad 7 ultra+ si am card de 8gb pe ea si cand intru la setari >>-aplicatii-pe cardul sd imi arata memoria tabletei care este de 2 gb si nu cardul sd in sine cu alte cuvinte tableta confunda cardul cu memoria interna imi puteti da un tutorial cum sa rezolv problema?

4 răspunsuri:
| blonduta2014 a răspuns:

De ce nu incerci sa cauti pe youtube tutoriale ca eu nu am de unde sa te ajut

| strategicul007 explică (pentru blonduta2014):

Atunci de ce raspunzi nu te-am intrebat pe tine personal

| blonduta2014 a răspuns (pentru strategicul007):

Am incercat sa te ajut treaba ta faci cum vrei

| cristitoader13 a răspuns:

Da asta e nasol la prestigio modelu tau ca e amestecate memorile ceva de genu dar tableta e buna.