| strategicul007 a întrebat:

Sal am o tableta prestigio multipad 7 ultra+ si am instalat gta 3 pe ea.Bun dupa ce m-am plictisit l-am dezintalat iar cei 1.2 gb care i are au ramas in tableta chiar daca am instalat jocu iar cand intru in memoria tabletei toate folderele au in total 600 mb iar daca dau sa vad cata memorie are tableta imi arata ca am 1.9 gb ocupati deci e o problema ca calculatorul nu vede un anumit folder de 1.2gb care era gta3 ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Ioan_Dinus_1997 a răspuns:

Depinde daca acel joc nu este virusat sau consuma multa memorie atunci trebuie sa mergi la un specialist