| Petru26 a întrebat:

Am un card microSD de 4 GB si nu-mi citeste fisierele (poze, documente). Imi apare "ïmposibil de deschis". Aceleasi fisiere (poze, documente), daca le pun in memoria telefonului (smartphone UTOK 400 D) mi le citeste. Care ar fi rezolvarea? Multumesc!

1 răspuns:
| vladys a răspuns:

Ai incercat sa bagi un alt card in telefon? daca ai bagat altul si merge, este de la cardul de memorie daca bagi altul si tot nu merge este de la placuta din telefon!