| NaturalLl a întrebat:

Tot despre telefonie este vorba. Mi-am deschis vechiul telefon, un Evolio Onyx si sa vezi o chestie. Deci el are memoria lui de 2GB, dar citeste parca 1, 29 si i-am bagat un card de 16GB. In fine, sa trecem la problema. Cand il conectez cu cablul de date la PC imi spune ca memoria telefonului este goala, nu am nimic pe el, poze, muzica, jocuri, etc si sunt toate in card, aratandu-mi 14GB. Cand nu este conectat la PC imi spune la fel la card, ca este liber 14GB din 16, dar la memoria telefonului arata ca este full. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Dumitriu_Cosmin_2000 a răspuns:

Evident ca nu o sa ai 16 gb niciodata cand vei cumpara un card nu va avea cat va arata problema asta o mai au si iphone. urile gen cumperi unul de 16 si prinesti numai 12gb..., Oricum chestia asta se aplica in toate cazurile cu toate tipurile de carduri...