| Anonim0091 a întrebat:

Sal TPU, am memoria telefonului plina(galaxy xcover) si nu stiu ce am in telefon si ce am in card, cum aflu?
Mi-am descarcat un file manager dar nu imi apare sa mut fisiere/aplicatii/jocuri pe sd...

1 răspuns:
| kiddoeraxus a răspuns:

Ca sa afli ce ai in card poti folosi orice explorer de exemplu Astro Manager sau cel default de la Samsung. Ca sa vezi ce ai in memoria telefonului trebuie sa-l ai mai intai root-at si apoi sa iei un root explorer.
Dar poti vedea ce aplicatii ai in tel si card folosit aplicatia App2Sd.