| Bogdan_Kinzerskiy_1992 a întrebat:

Am un galaxy ace 2 si totul mergea bine pe el. Dar dintr-o data play store-ul nu a mai vrut sa downloadeze nimic...
am incercat multe ca de ex: clear cache, uninstal updates, restart, am dat si reset...
Si cand incerc sa downloadez routerul meu se stinge... o fi problema in router?

1 răspuns:
| atomic170 a răspuns:

Ai putea incerca sa ii faci un Update la versiunea androidului... daca e ultima versiune singura modalitate e sal aduci cum era inainte...adica sa il restartezi ca din fabrica..scrie acolo