| Coltm8 a întrebat:

Am o problema pe o tableta Lenovo cu Google Play Store-ul, cand incerc sa descarc aplicatii imi da o eroare (495), si am incercat tutoriale pe net cu stersul memoriei cache, stersul datelor si vazand ca nu a mers am incercat mai depare cu dezactivarea si reactivarea contului de gmail, si imi da acelasi lucru, i-am dat si restart tabletei si tot nu merge. Daca stiti vreo metoda va rog raspundeti! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

DA, ultima sansa se numeste "service", nu ai ce sa-i faci, decat sa-l duci in service si sa-ti rezolve problema asta cu memoria cache.Succes!

| Coltm8 explică (pentru daassh):

Speram sa fie alta solutie, mersi oricum!

| daassh a răspuns (pentru Coltm8):

Sa speram, ce sa spun, bafta cu ea, daca nu gasesti alta solutie, din pacate tot service-ul ramane ultima solutie.

5 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Hei
Si tableta mea este tot Lenovo.
Ar trebui sa o duci la service.

| hypentakill a răspuns:

Dă-le bani la service, șterge dalvik cache și gata.

| Raluca1980 a răspuns:

Da... acelasi raspuns ca primul ti-l dau si u, numai ca si eu am avut aceasta tableta. E foarte proasta, sa-ti spun drept. Aceeasi problema imi aparea si mie. Pana laurma mi-am luat un Galaxy Tab3 si merge chiar bine. happy