| DjNick a întrebat:

Salut am un i-phone 4 si dintr-o data mi s-a stins, cand am incercat sa il aprind mi-a zis ca nu mai am baterie l-am lasat o zi la incarcat si cand sa il aprind se aprinde umai ecranul si ramane emblema de la Apple si dinca cand in cand mai vibreaza ce pot sa fac? mersi

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Conecteaza dispozitivul la calculator/laptop, folosind cablul de date. - Selecteaza iPhone-ul tau, cand apare in iTunes. - In sectiunea Summary, click Restore. - Click Restore din nou, pentru a confirma ca doresti revenirea dispozitivului la setarile din fabrica. - Succes!

| nutuxcristian a răspuns:

Conecteaza-l la calculator/ pc/ laptop nu conteaza, dar sa ai iTunes in el si cand ti se deschide automat iTunes-ul pe ecran, apasa pe RESTORE